odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku, gdzie ?

odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku, gdzie ?

Jak starać się o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Mam świadków i protokół z policji. Czy wiecie kto w Warszawie zajmuje się tego typu tematami, aby mógłby mi pomóc uzyskać odszkodowanie.

Iwona3

Posty: 1

 
W tym przypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeśli w wypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

szmagibuu5

Posty: 6

 
Jasne, że możesz się starać o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Nawet powiedziałbym, że musisz się starać.Odezwij się do kancelarii odszkodowawczej i oni Cię dokładnie pokierują w tej sprawie.

Dyduszek22

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne to polecam zajrzeć Ci na tę stronę internetową https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl/odszkodowanie-z-oc-sprawcy/. Wszystko jest dokładnie opisane, jak postępować i do kogo się zgłosić w razie jakichkolwiek problemów.

Winect56

Posty: 21

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę pojazdu. Jednakże wiem, iż wielokrotnie ubezpieczyciel nie chce wypłacić gigantycznych pieniędzy. Wielokrotnie proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

Krzyhmoin

Posty: 4

 
Właśnie po to jest kancelaria odszkodowawcza. Musisz się do nich zgłosić jeżeli chcesz wywalczyć wysokie odszkodowanie. Z tego co wiem, na początku nie pobierają żadnych opłat.

guster

Posty: 7

 
Wysokie odszkodowania warszawa możesz uzyskać dzięki firmie odszkodowawczej. To właśnie oni pomagają rozwiązywać sprawy z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Przeważnie możesz otrzymać wiele większe kwoty z ubezpieczalni.

Sis45

Posty: 2

 
Powiem Ci, iż ja bym się starał o odszkodowanie za wypadek na śliskim chodniku. Jeżeli doznałaś poważnej kontuzji to nie możesz tak tego zostawić. Odszkodowanie Ci się należy.

CHatka-eKo

Posty: 15

 
Jak najbardziej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to przez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

Grażyna12

Posty: 11

 
Kancelaria odszkodowawcza właśnie pomaga osobom ubiegać się o lepsze odszkodowanie z ubezpieczalni. Pożądane byłoby się do nich odezwać, bo zawsze to będą większe pieniądze.

Laleczka

Posty: 5