wycena przedsiębiorstwa, gdzie szukac ?

wycena przedsiębiorstwa, gdzie szukac ?

Dzień dobry, czy możecie mi napisać, kto wykonuje wycena przedsiębiorstwa? Chciałbym sprzedać swoje udziały w firmie, jednak nie wiem, na ile je wyceniać.

Januszek

Posty: 1

 
Wycena aktuarialna nie jest uciążliwa, jeżeli zajmą się nią profesjonaliści. Najlepiej jakbyś w swoim mieście sprawdzić, czy nie ma żadnego biura aktuarialnego. Jeśli takiego nie masz, to należałoby zlecić usługę przez internet.

wiesław11

Posty: 7

 
Wycena aktuarialna może Ci się przydać w wielu kwestiach. Często takie sprawy załatwia się przy sprzedaży lub kupnie firmy lub udziałów. Dodatkowo dzięki wycenie przedsiębiorstwa możesz podejmować odpowiednie decyzje.

jkiolek56

Posty: 20

 
Wydaję mi się, iż wycena spółki musi być przeprowadzane przez fachowe firmy. Słyszałem o tym, iż wykonują je biura aktuarialo - finansowe. Warto się do nich zgłosić i zapytać o szczegóły współpracy.

Franuś

Posty: 12

 
Wycena spółki wykonywana jest przez wiele firm, jednak warto zgłosić się do biura aktuarialno - finansowego. Profesjonaliści będą wiedzieć, jak dokładnie sporządzić daną wycenę z jej przeznaczeniem.

wezusz

Posty: 13

 
Wycena firmy musi być zrobiona przez osoby z doświadczeniem, ldatego znajdziesz ich pod tym adresem https://attuario.pl. Najlepiej się z nimi skontaktować i powiedzieć, w jakim celu chcemy zrobić daną wycenę. Resztą zajmą się profesjonaliści.

Klarka45

Posty: 2

 
Na rynku możemy spotkać wiele biur, jakie na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeśli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

AlllB

Posty: 13

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być ciężka, jeżeli zlecimy to właściwym osobom. Na rynku są specjalne firmy, dlatego warto się do nich zgłosić.

Miki789

Posty: 4

 
Wycena przedsiębiorstwa nie musi być trudna, jeśli zlecimy to odpowiednim osobom. Na rynku są specjalne firmy, dlatego warto się do nich zgłosić.

basiulka45

Posty: 7