czyszczenie dywanów Świecie, opinie

czyszczenie dywanów Świecie, opinie

Napiszcie, jakie usługi czyszczenia dywanów w Świeciu polecacie? Chciałabym wyprać dywany w domu, bo widzę, że odkurzanie już niewiele potrafi tutaj zdziałać :) Czekam i z góry bardzo dziękuję.

Babeczka

Posty: 4

 
Dokładnie. Po takim czyszczeniu dywanów dywan odzyskuje nie tylko kolory, niemniej jednak też pachnie i jest bezpieczny dla dzieciaków. Nie ma to jak dobre pranie w pralni w Świeciu. O odkurzaniu nie będę wspominać ;)

giurent

Posty: 10

 
Tutaj macie dobrą firmę, jeśli chodzi o pranie dywanów w Grudziądzu http://www.pralniadywanow.eu. Skuteczne usługi, pracownicy pralni rzetelnie podchodzą do każdego zadania. Mieliśmy dywan z okropnymi plamami, a teraz wygląda jak nowy.

mniszek56

Posty: 11

 
Nie mam zupełnie doświadczenia, jeżeli chodzi o usługi prania dywanów. Nigdy nie oddawałam dywanów do pralni, lecz nas też czeka konkretne, gruntowne czyszczenie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Chojnicach.

labuh

Posty: 6

 
Ja też nie wyobrażam sobie swojego dywanu bez gruntownego prania. Mam dwa koty. Gdyby nie to, że oddaję raz na pół roku wykładziny do czyszczenia, byłoby kiepsko. Mam zaufaną pralnię, jaka za czyszczenie dywanów w Chojnicach nie bierze mnóstwo :)

v_v007

Posty: 9

 
Zastanawiam się nad skorzystaniem z prania dywanów w Tucholi. Szukam dobrej pralni, ale muszę być pewna, że robią to skutecznie i dywan wróci do mnie jak nowy. Polecacie jakieś miejsce?

Acclaim

Posty: 13

 
Pralnie najlepiej porównać sobie przez Internet. Można sprawdzić wówczas sposoby, jakich używają i środki do czyszczenia. Ja korzystam z mega skutecznego czyszczenia dywanów w Grudziądzu, jakie polega aż na ośmiu etapach. Efekt końcowy jest super.

Kruk

Posty: 25