doradca kredytowy lublin, polecicie ?

doradca kredytowy lublin, polecicie ?

Czy doradca kredytowy z Lublina mi pomoże w czytaniu umowy i tym podobnych? Nie chce mieć później problemy z podpisaniem czegoś niekorzystnego dla siebie, dlatego szukamy pomocy od kogoś profesjonalnego.

Joe

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o doradcę kredytowego z Lublina to tylko ta osoba http://kredytuoli.pl jest najlepsza. Od dawna korzystam z jej pomocy i jestem bardzo zadowolony.

Bankowy

Posty: 20

 
Zaciągałem kredyt hipoteczny w Lublinie w jednym z banków. Korzystałem naturalnie z pomocy doradcy kredytowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie, albowiem jest o dużo bezpieczniej i pewnie. Taka sobą sprawdza umowę i negocjuje jej warunki. Dla mnie super.

beata77

Posty: 10

 
Chętnie wziąłbym kredyt, bo ma zdolność kredytową, ale gorzej z wpłatą. W moim mieście mieszkania są bardzo drogie i nie mam nawet dziesięciu procent wartości, a niektóre banki chcą dwadzieścia procent. Musze poczekać i dalej zbierać, bo inaczej nie kupię sobie mieszkania.

gargulek

Posty: 12

 
Mnie zaskoczyło to, że doradcy finansowy z Lublina nie bierze pieniędzy. Nastawiłem się na koszty, a to wygląda tak, że jeśli my weźmiemy kredyt to wówczas bank wypłaca doradcy prowizję. Idąc na spotkanie niczego nie ryzykujemy, wobec tego należałoby pójść i zbadać jak taka pomoc wygląda i jak mnóstwo na niej można zyskać.

Trener

Posty: 12

 
Chętnie bym zaciągnął kredyt, ale w Polsce są one bardzo drogie. Jeśli przeliczyć zarobki i wysokość rat i koszty kredytu to trudno byłoby znaleźć państwo, które jest droższe. Musze jeszcze długo poczekać na zmiany.

Kitas

Posty: 13

 
Znajomi zaciągali kredyt hipoteczny w Lublinie. Nie wiem czy korzystali z doradcy finansowego czy szukali czegoś na własną rękę. Wiem, że są zadowoleni aczkolwiek każdy wie, że w Polsce kredyt hipoteczne do tanich nie należą. Jeśli jest małe oprocentowanie to wysoka prowizja i inne związane z kredytem koszty.

Yuri20

Posty: 3